23.24.25-LIPCA-2021

Zapraszamy na

Festiwal

23.24.25-LIPCA-2021

Festiwal Wielu

23.24.25-LIPCA-2021

Kultur i Narodów

Czeremszyna - Tam u poli dwa duboczki
The Bumpers
Czeremszyna - Tęsknoty
Czeremszyna - Tęsknoty
Czeremszyna - Boże, Boże
Czeremszyna Todar - Szczodryj Wieczar
Di Grine Kuzine - Abashar
Dikanda - Temera
Fanfara Tirana Meets Transglobal Underground - No guns to the wedding
The Ukrainians - Czerez Riczku Czerez Haj
Troitsa - Po Maraczku
Like
{{get_plays}} plays
{{get_likes}} likes
{{get_rates}} rates

Od 4 czerwca 2021 r. Minister Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu zezwolił na organizację wydarzeń artystycznych z udziałem większej liczby uczestników. Informujemy, że koncerty w ramach festiwalu odbędą się z udziałem publiczności, ale w ograniczonej ilości. Więcej informacji, szczegóły wkrótce.

Koncerty będzie można obejrzeć w streamingu na stronie internetowej festiwalu oraz na facebooku, Będą również transmitowane na antenie Radia Białystok w godzinach 19 – 22. Relacje z festiwalu ukażą się w Telewizji Białystok oraz niedzielnym programie w Radio Białystok „Podróże po kulturze". Piątkowa konferencję będziemy transmitowali na stronie festiwalowej oraz na fanpage.

Festiwal odbędzie się zgodnie z zachowaniem wszystkich wymaganych zasad reżimu sanitarnego. Maksymalna liczba uczestników wynosi do tysiąca osób (max. 250 osób niezaszczepionych – weryfikacja odbywa się na podstawie okazania przez uczestnika pisemnego zaświadczenia bądź aplikacji potwierdzającej fakt zaszczepienia, bądź też na podstawie oświadczenia ustnego o fakcie szczepienia przeciwko COVID-19. Uczestnik jest zobowiązany do przestrzegania Regulaminu Festiwalu.

Jarmark Rękodzieła

Przegląd Harmonijkarzy Ludowych

Warsztaty

Kuchnia Regionialna
ARCHIWUM: XXV FESTIWAL "Z WIEJSKIEGO PODWÓRZA"

wystąpili: VOO VOO (Polska), Kapela ze Wsi Warszawa (Polska), Masala Soundsystem (Polska), Czeremszyna (Polska), Kapela Fedaków (Polska), Tęgie Chłopy (Polska), Hiłoczka (Polska), Zespół śpiewaczy z Czeremchy Wsi (Polska), Zespół śpiewaczy "Wólczanki" z Wólki Terechowskiej (Polska)

25.07.2021 (niedziela) godz. 14:00 Kuchnia regionalna podlaska SMAKI REGIONU - II Edycja: konkurs, plener z udziałem , Giena Mientkiewicz, Anety i Jana Kuroniów i Zbyszka Kmiecia w charakterze jury konkursu.

Pokazy kulinarne:

  • Gieno Mientkiewicz
  • Jan Kuroń
  • Zbyszek Kmieć
  • Warsztaty

    WARSZTATY HARMONIJKOWE
    (sala widowiskowa)

    Prowadzenie: Bartek Łęczycki
    I grupa w godz. 15.30 – 17.30
    wstęp bezpłatny / liczba miejsc ograniczona / decyduje kolejność zgłoszeń - max 15 osób

    0.00

    Rezerwuj
    WARSZTATY GARNCARSKIE
    (budynek na placu GOK)

    Prowadzenie: Jerzy Fiedoruk
    I grupa od 10.00 do 11.15
    II grupa od 11.30 do 12.45
    wstęp bezpłatny / liczba miejsc ograniczona / decyduje kolejność zgłoszeń - 5 osób

    0.00

    Rezerwuj
    WARSZTATY MALOWANIA TOREB WZORAMI ZACZERPNIĘTYMI Z PEREBORÓW PODLASKICH
    (budynek na placu GOK)

    Prowadzenie: Alina Dębowska Muzeum Podlaskie - Bielsk Podlaski
    I grupa w godz. 14.30 - 15.45
    wstęp bezpłatny / liczba miejsc ograniczona / decyduje kolejność zgłoszeń - 5 osób

    0.00

    Rezerwuj
    WARSZTATY WYSZYWANIA WSTĄŻKAMI
    (sala widowiskowa)

    Prowadzenie: Natalia Gierasimiuk
    I grupa w godz. 10.00 - 11.15
    II grupa w godz. 11.30 - 12.45
    wstęp bezpłatny / liczba miejsc ograniczona / decyduje kolejność zgłoszeń - 5 osób

    0.00

    Rezerwuj
    WARSZTATY WYKONYWANIA KRAJEK
    (sala widowiskowa)

    Prowadzenie: Alina Dębowska Muzeum Podlaskie Bielsk Podlaski
    I grupa od 10.00 do 11.15
    II grupa od 13.00 do 14.15
    wstęp bezpłatny / liczba miejsc ograniczona / decyduje kolejność zgłoszeń - 5 osób

    0.00

    Rezerwuj - 1 Grupa Rezerwuj - 2 Grupa
    WARSZTATY WYPLATANIA ZE SŁOMY
    (sala widowiskowa)

    Prowadzenie: Nina Jefimiuk i Dorota Kosowska
    I grupa w godz. 11.30 – 12.45
    II grupa w godz. 13.00 – 14.15
    wstęp bezpłatny / liczba miejsc ograniczona / decyduje kolejność zgłoszeń - 5 osób

    0.00

    Rezerwuj
    WARSZTATY BĘBNIARSKIE
    (scena)

    Prowadzenie: Agnieszka Kołczewska
    I grupa w godz. 11.30 – 12.45
    II grupa w godz. 13.00 – 14.15
    wstęp bezpłatny / liczba miejsc ograniczona /decyduje kolejność zgłoszeń - 10 osób

    0.00

    Rezerwuj
    WARSZTATY WYPLATANIA ZE SŁOMY
    (namiot)

    Prowadzenie: Nina Jefimiuk i Dorota Kosowska
    I grupa w godz. 10.00 - 11.15
    II grupa w godz. 11.30 – 12.45
    wstęp bezpłatny / liczba miejsc ograniczona / decyduje kolejność zgłoszeń - 5 osób

    0.00

    Rezerwuj
    WARSZTATY GARNCARSKIE
    (budynek na placu GOK)

    Prowadzenie: Anna Markiewicz,
    I grupa od 10.00 do 11.15
    II grupa od 13.00 do 14.15
    wstęp bezpłatny / liczba miejsc ograniczona / decyduje kolejność zgłoszeń - 5 osób

    0.00

    10.00 do 11.15 13.00 do 14.15
    WARSZTATY FILCOWANIA
    (sala widowiskowa)

    Prowadzenie: Dorota Sulżyk
    I grupa od 11.30 do 12.45
    II grupa od 13.00 do 14.15
    Warsztaty filcowania skierowane są dla starszej młodzieży i osób dorosłych.
    wstęp bezpłatny / liczba miejsc ograniczona / decyduje kolejność zgłoszeń - 5 osób

    0.00

    Rezerwuj
    WARSZTATY WYKONYWANIA KRAJEK
    (sala parkietowa)

    Prowadzenie: Alina Dębowska Muzeum Podlaskie Bielsk Podlaski
    I grupa od 10.00 do 11.30
    II grupa od 11.30 do 13.00
    wstęp bezpłatny / liczba miejsc ograniczona/decyduje kolejność zgłoszeń - 5 osób

    0.00

    Rezerwuj
    WARSZTATY LUDOWEJ WYCINANKI
    (sala widowiskowa)

    Prowadzenie: Natalia Gierasimiuk
    I grupa w godz. 10.00 - 11.15
    II grupa w godz. 11.30 - 12.45
    wstęp bezpłatny / liczba miejsc ograniczona / decyduje kolejność zgłoszeń - 5 osób

    0.00

    Rezerwuj
    HAFTOWANIE MAKATEK WSPÓŁCZESNYCH INSPIROWANYCH TRADYCYJNYMI KUCHENNYMI
    (sala parkietowa)

    I grupa w godz. 11.30 – 12.45
    II grupa w godz. 13.00 – 14.15
    wstęp bezpłatny / liczba miejsc ograniczona - 5 osób

    0.00

    Rezerwuj
    WARSZTATY MALOWANIA TOREB WZORAMI ZACZERPNIĘTYMI Z PEREBORÓW PODLASKICH
    (sala parkietowa)

    Prowadzenie: Alina Dębowska Muzeum Podlaskie - Bielsk Podlaski
    I grupa w godz. 10.00 - 11.15
    wstęp bezpłatny / liczba miejsc ograniczona / decyduje kolejność zgłoszeń - 5 osób

    0.00

    Rezerwuj
    WARSZTATY UKRAIŃSKIEGO ŚPIEWU "BIAŁEGO"
    (sala widowiskowa)

    Prowadzenie - LUDMIŁA WOSTRIKOW (UKRAINA) -
    początek warsztatów 27.07. godz. 16.00 (spotkanie organizacyjne)
    przykładowe godziny warsztatów (mogą ulec zmianie po konsultacjach na miejscu uczestnicy - prowadzący)
    27.28.29.07. godziny warsztatów 16.30 - 18.30
    Wstęp bezpłatny / liczba miejsc ograniczona / decyduje kolejność zgłoszeń - 15 osób

    0.00

    Rezerwuj - 27.28.29.07
    Warsztaty rękodzielnicze – garncarskie, wyplatania ze słomy, filcowania, wykonywania kwiatów z bibuły

    28.07. - kwiaty z bibuły godz. 16.00 - 18.00
    29.07. - filcowanie godz. 16.00 - 18.00
    30.07. - wyplatanie ze słomy godz. 14.00 - 16.00
    31.07. - garncarskie godz. 15.00 - 18.00
    Wstęp bezpłatny / liczba miejsc ograniczona / decyduje kolejność zgłoszeń max 5 osób

    0.00

    Rezerwuj 28.07 Rezerwuj 29.07 Rezerwuj 30.07 Rezerwuj 31.07
    • Gminny Ośrodek Kultury, ul. 1 Maja 77, 17-240 Czeremcha